- Part # A20S-2E10W
- Category Pilot Devices
- Category Selector Switch
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
A20S2E10W
22MM SELECTOR SWITCH
MAINTAINED 2 POSITIONS
110V 10A 1NO
WHITE KNOB
A20S-2E10W
Especificaciones
- Part # A20S-2E10W
- Category Pilot Devices
- Category Selector Switch
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
A20S2E10W
22MM SELECTOR SWITCH
MAINTAINED 2 POSITIONS
110V 10A 1NO