- Part # ERJHP6F3R30V
Descripción:
ERJHP6F3R30V
RESISTOR
3R3
0.5W
THICK FILM
0805
RESISTANCE:3.3OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%
RESISTOR TYPE:HIGH TEMPERATURE
VOLTAGE RATING:400V ROHS COMPLIANT: YES
ERJHP6F3R30V
Especificaciones
- Part # ERJHP6F3R30V
Descripción:
ERJHP6F3R30V
RESISTOR
3R3
0.5W
THICK FILM
0805
RESISTANCE:3.3OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%
RESISTOR TYPE:HIGH TEMPERATURE