- Part # ERJHP6F39R0V
Descripción:
ERJHP6F39R0V
RESISTOR
39R
0.5W
THICK FILM
0805
RESISTANCE:39OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%
RESISTOR TYPE:HIGH TEMPERATURE
VOLTAGE RATING:400V ROHS COMPLIANT: YES
ERJHP6F39R0V
Especificaciones
- Part # ERJHP6F39R0V
Descripción:
ERJHP6F39R0V
RESISTOR
39R
0.5W
THICK FILM
0805
RESISTANCE:39OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%
RESISTOR TYPE:HIGH TEMPERATURE