- Part # ERJ-PA2D1740X
Descripción:
ERJPA2D1740X
CHIP RESISTOR
THICK FILM
174R
0.2W
0402
RESISTANCE:174OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
RESISTOR TYPE:ANTI-SURGE
VOLTAGE RATING:50V ROHS COMPLIANT: YES
ERJ-PA2D1740X
Especificaciones
- Part # ERJ-PA2D1740X
Descripción:
ERJPA2D1740X
CHIP RESISTOR
THICK FILM
174R
0.2W
0402
RESISTANCE:174OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
RESISTOR TYPE:ANTI-SURGE