- Part # ERJ-PA2D16R9X
Descripción:
ERJPA2D16R9X
CHIP RESISTOR
THICK FILM
16R9
0.2W
0402
RESISTANCE:16.9OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
RESISTOR TYPE:ANTI-SURGE
VOLTAGE RATING:50V ROHS COMPLIANT: YES
ERJ-PA2D16R9X
Especificaciones
- Part # ERJ-PA2D16R9X
Descripción:
ERJPA2D16R9X
CHIP RESISTOR
THICK FILM
16R9
0.2W
0402
RESISTANCE:16.9OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
RESISTOR TYPE:ANTI-SURGE