- Part # ATCR40X35-CAVHYD
Descripción:
ATCR40X35CAVHYD
MAGNETIC PISTON CYLINDER WITH SENSOR MOUNTING RAIL
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
CLAMP ARM (SINGLE)
VITON HYDRAULIC (12MM ONLY)
ATCR40X35-CAVHYD
Especificaciones
- Part # ATCR40X35-CAVHYD
Descripción:
ATCR40X35CAVHYD
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
CLAMP ARM (SINGLE)
VITON HYDRAULIC (12MM ONLY)