- Part # ATCR40X35-CAHYD
Descripción:
ATCR40X35CAHYD
MAGNETIC PISTON CYLINDER WITH SENSOR MOUNTING RAIL
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
CLAMP ARM (SINGLE)
BUNA-N-HYDRAULIC (12MM ONLY)
ATCR40X35-CAHYD
Especificaciones
- Part # ATCR40X35-CAHYD
Descripción:
ATCR40X35CAHYD
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
CLAMP ARM (SINGLE)
BUNA-N-HYDRAULIC (12MM ONLY)