- Part # YS3R-25FG211D220
Descripción:
YS3R25FG211D220
YS3R-25FG211D220 REVERSING CONTACTOR 21A
15HP@460V 220VDC COIL
YS3R-25FG211D220
Especificaciones
- Part # YS3R-25FG211D220
Descripción:
YS3R25FG211D220
15HP@460V 220VDC COIL