- Part # YS3R-25FG211D110
Descripción:
YS3R25FG211D110
YS3R-25FG211D110 REVERSING CONTACTOR 21A
15HP@460V 110VDC COIL
YS3R-25FG211D110
Especificaciones
- Part # YS3R-25FG211D110
Descripción:
YS3R25FG211D110
15HP@460V 110VDC COIL