- Part # SD10-471-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SD10471R
PRICE/EA (MIN PURCH= 3800) POWER INDUCTOR
470UH
0.117A
20
INDUCTANCE:470 H
INDUCTANCE TOLERANCE:20
DC RESISTANCE MAX:12.1OHM
DC CURRENT RATIN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/11/2012
SD10-471-R
Especificaciones
- Part # SD10-471-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SD10471R
470UH
0.117A
20
INDUCTANCE:470 H
INDUCTANCE TOLERANCE:20
DC RESISTANCE MAX:12.1OHM