- Part # SD10-4R7-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SD104R7R
INDUCTOR
SHIELDED
4.7UH
1.08A
SMD
INDUCTANCE:4.7ΜH
RMS CURRENT (IRMS):1.04A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):1.08A
PRODUCT RANGE:SD SERIES
DC RESISTANCE MAX:-
INDUCTANCE TOLERANCE:± 20% ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 22/10/2025
SD10-4R7-R
Especificaciones
- Part # SD10-4R7-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SD104R7R
INDUCTOR
SHIELDED
4.7UH
1.08A
SMD
INDUCTANCE:4.7ΜH
RMS CURRENT (IRMS):1.04A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
PRODUCT RANGE:SD SERIES
DC RESISTANCE MAX:-