- Part # DRA74-150-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
DRA74150R
INDUCTOR
SHIELDED
15UH
2.06A
INDUCTANCE:15¦H
INDUCTANCE TOLERANCE:¦ 20%
DC RESISTANCE MAX:0.067OHM
DC CURRENT RATING:2.06ARMS
INDUCTOR CASE ST
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 22/10/2025
DRA74-150-R
Especificaciones
- Part # DRA74-150-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
DRA74150R
INDUCTOR
SHIELDED
15UH
2.06A
INDUCTANCE:15¦H
INDUCTANCE TOLERANCE:¦ 20%
DC RESISTANCE MAX:0.067OHM