- Part # DRA74-151-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
DRA74151R
INDUCTOR
SHIELDED
150UH
0.661A
INDUCTANCE:150¦H
INDUCTANCE TOLERANCE:¦ 20%
DC RESISTANCE MAX:0.648OHM
DC CURRENT RATING:661MA
INDUCTOR CASE ST
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 08/12/2025
DRA74-151-R
Especificaciones
- Part # DRA74-151-R
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
DRA74151R
INDUCTOR
SHIELDED
150UH
0.661A
INDUCTANCE:150¦H
INDUCTANCE TOLERANCE:¦ 20%
DC RESISTANCE MAX:0.648OHM
DC CURRENT RATING:661MA