- Part # DR1040-680-R
Descripción:
DR1040680R
(PRICE/TR)
INDUCTOR
SHIELDED
68UH
1.65A
SMD
FULL REEL
INDUCTANCE:68¦H
RMS CURRENT (IRMS):1.42A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):1.65A
PRODUCT RANGE:DR1040 SERIES
POWER INDUCTOR CASE:10.5MM X 10.3MM X 4MM ROHS COMPLIANT:
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 21/08/2023
DR1040-680-R
Especificaciones
- Part # DR1040-680-R
Descripción:
DR1040680R
(PRICE/TR)
INDUCTOR
SHIELDED
68UH
1.65A
SMD
FULL REEL
INDUCTANCE:68¦H
RMS CURRENT (IRMS):1.42A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
PRODUCT RANGE:DR1040 SERIES