- Part # DR1040-220-R
Descripción:
DR1040220R
(PRICE/EA) INDUCTOR
SHIELDED
22UH
2.9A
SMD
INDUCTANCE:22ΜH
RMS CURRENT (IRMS):2.5A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):2.9A
PRODUCT RANGE:DR1040 SERIES
INDUCTOR CASE / PACKAGE:-
DC RESISTANCE MAX:0.073OHM ROHS COMPLIANT: YE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 22/10/2025
DR1040-220-R
Especificaciones
- Part # DR1040-220-R
Descripción:
DR1040220R
(PRICE/EA) INDUCTOR
SHIELDED
22UH
2.9A
SMD
INDUCTANCE:22ΜH
RMS CURRENT (IRMS):2.5A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):2.9A
PRODUCT RANGE:DR1040 SERIES
INDUCTOR CASE / PACKAGE:-