- Part # SRR0603-471KL
- Category Panel Accessories
- Category Panel Accessory
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SRR0603471KL
INDUCTOR
SHIELDED
470UH
0.15A
10%
INDUCTANCE:470ΜH
RMS CURRENT (IRMS):150MA
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):190MA
PRODUCT RANGE:SRR0603 SERIES
INDUCTOR CASE / PACKAGE:-
DC RESISTANCE MAX:6.7OHM ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 23/10/2025
SRR0603-471KL
Especificaciones
- Part # SRR0603-471KL
- Category Panel Accessories
- Category Panel Accessory
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SRR0603471KL
INDUCTOR
SHIELDED
470UH
0.15A
10%
INDUCTANCE:470ΜH
RMS CURRENT (IRMS):150MA
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
PRODUCT RANGE:SRR0603 SERIES
INDUCTOR CASE / PACKAGE:-