- Part # TNPW0805330RBEEA
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
TNPW0805330RBEEA
FIXED RESISTOR
THIN FILM
0.14W
330OHM
150V
0.1%
25PPM/CEL
SURFACE MOUNT
0805
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Also Known As
Alternate Part No:
- DALE ELECTRIC DALE TNPW0805330RBEEA
- DALE ELECTRONIC DALE TNPW0805330RBEEA
- DALE TNPW0805330RBEEA
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 12/1/2023
TNPW0805330RBEEA
Specifications
- Part # TNPW0805330RBEEA
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
TNPW0805330RBEEA
FIXED RESISTOR
THIN FILM
0.14W
330OHM
150V
0.1%