- Part # PR02000202003JR500
Description:
PR02000202003JR500
RESISTOR
AXIAL
200 KOHM
2 WATT
5% TOLERANCE
METAL FILM
3.9 MM X 10 MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/18/2019
PR02000202003JR500
Specifications
- Part # PR02000202003JR500
Description:
PR02000202003JR500
RESISTOR
AXIAL
200 KOHM
2 WATT
5% TOLERANCE
METAL FILM
3.9 MM X 10 MM