- Part # W22-10KJI
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
W2210KJI
THROUGH HOLE WIREWOUND RESISTOR
W22 SERIES
10 KOHM
6 W
- 5%
200 V
AXIAL LEADED ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 12/5/2024
W22-10KJI
Specifications
- Part # W22-10KJI
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
W2210KJI
W22 SERIES
10 KOHM
6 W
- 5%
200 V