- Part # JWS480P-24
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 10.00 lbs
Product Information
Description:
JWS480P24
POWER SUPPLY
AC/DC OPEN FRAME POWER SUPPLY (PSU)
1 OUTPUT
600W
OUTPUT = 25 A & 24 V
INPUT VOLTAGE = 85V AC TO 265V AC
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 7/22/2021
JWS480P-24
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # JWS480P-24
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 10.00 lbs
Product Information
Description:
JWS480P24
POWER SUPPLY
1 OUTPUT
600W
OUTPUT = 25 A & 24 V