- Part # HWS10012HD
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 3.00 lbs
Product Information
Description:
HWS10012HD
PSU
SWITCH MODE
12V
100W
POWER SUPPLY OUTPUT TYPE:ADJUSTABLE
FIXED
INPUT VOLTAGE VAC:85V TO 265V
NO. OF OUTPUTS:1
OUTPUT VOLTAGE NOM.:12V
OUT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 10/29/2014
HWS10012HD
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # HWS10012HD
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 3.00 lbs
Product Information
Description:
HWS10012HD
PSU
SWITCH MODE
12V
100W
FIXED
INPUT VOLTAGE VAC:85V TO 265V
NO. OF OUTPUTS:1
OUTPUT VOLTAGE NOM.:12V