- Part # B57236S0500M000
- Category Components
- Category Thermistor/Current Limiter
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
B57236S0500M000
THERMISTOR
ICL
50 OHM
1.9 A
11.5 MM
B57236S0 SERIES
Last Value Update: 12/2/2025
B57236S0500M000
Specifications
- Part # B57236S0500M000
- Category Components
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
B57236S0500M000
THERMISTOR
ICL
50 OHM
1.9 A
11.5 MM