- Part # B32921C3104M
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
B32921C3104M
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM
0.1UF
305V
20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32921C SERIES
CAPACITANCE:0.1 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%
SUPPRESSION CLA
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/1/2016
B32921C3104M
Specifications
- Part # B32921C3104M
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
B32921C3104M
0.1UF
305V
20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32921C SERIES
CAPACITANCE:0.1 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%