- Part # B32913A3334M
Description:
B32913A3334M
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM 0.33UF 330VAC 20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32913 SERIES
CAPACITANCE:0.33 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%
SUPPRESSION CLA
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/1/2016
B32913A3334M
Specifications
- Part # B32913A3334M
Description:
B32913A3334M
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32913 SERIES
CAPACITANCE:0.33 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%