- Part # B32912A3473M
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
B32912A3473M
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM 0.047UF 330VAC 20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32912 SERIES
CAPACITANCE:0.047 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%
SUPPRESSION C
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/1/2016
B32912A3473M
Specifications
- Part # B32912A3473M
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
B32912A3473M
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32912 SERIES
CAPACITANCE:0.047 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%