- Part # B32912A3224K
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
B32912A3224K
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM 0.22UF 330VAC 10%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32912 SERIES
CAPACITANCE:0.22 F
CAPACITANCE TOLERANCE:10%
SUPPRESSION CLA
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/1/2016
B32912A3224K
Specifications
- Part # B32912A3224K
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
B32912A3224K
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32912 SERIES
CAPACITANCE:0.22 F
CAPACITANCE TOLERANCE:10%