- Part # B32674D3805K
Description:
B32674D3805K
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM
8UF
300V
10%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32674 SERIES
CAPACITANCE:8 F
CAPACITANCE TOLERANCE:10%
CAPACITOR DIELECTRIC
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/1/2016
B32674D3805K
Specifications
- Part # B32674D3805K
Description:
B32674D3805K
8UF
300V
10%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32674 SERIES
CAPACITANCE:8 F
CAPACITANCE TOLERANCE:10%