- Part # B32653A6104K
Description:
B32653A6104K
CAPACITOR
0.10UF 630V CAPACITOR
0.10UF 630V
CAPACITANCE:0.1UF
VOLTAGE RATING
AC:250V
DC:630V
CAPACITOR DIELECTRIC TYPE:POLYPROP
Last Value Update: 10/29/2014
B32653A6104K
Specifications
- Part # B32653A6104K
Description:
B32653A6104K
CAPACITOR
0.10UF 630V CAPACITOR
0.10UF 630V
CAPACITANCE:0.1UF
VOLTAGE RATING
AC:250V
DC:630V