- Part # B32621A3683J
Description:
B32621A3683J
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM 0.068UF 250V 5%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32621 SERIES
CAPACITANCE:0.068 F
CAPACITANCE TOLERANCE:5%
CAPACITOR DIELECT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/1/2016
B32621A3683J
Specifications
- Part # B32621A3683J
Description:
B32621A3683J
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32621 SERIES
CAPACITANCE:0.068 F
CAPACITANCE TOLERANCE:5%