- Part # B32523Q3335J
Description:
B32523Q3335J
CAPACITOR PEN FILM
3.3UF
250V
10%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32523 SERIES
CAPACITANCE:3.3 F
CAPACITANCE TOLERANCE:10%
CAPACITOR DIELECTRIC TYPE:PEN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/1/2016
B32523Q3335J
Specifications
- Part # B32523Q3335J
Description:
B32523Q3335J
CAPACITOR PEN FILM
3.3UF
250V
10%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32523 SERIES
CAPACITANCE:3.3 F
CAPACITANCE TOLERANCE:10%