- Part # B32022A3223M
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
B32022A3223M
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM
0.022UF
300V
20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32022 SERIES
CAPACITANCE:0.022 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%
SUPPRESSION
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/1/2016
B32022A3223M
Specifications
- Part # B32022A3223M
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
B32022A3223M
0.022UF
300V
20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32022 SERIES
CAPACITANCE:0.022 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%