- Part # B32022A3103M
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
B32022A3103M
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM
0.01UF
300V
20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32022 SERIES
CAPACITANCE:0.01 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%
SUPPRESSION CL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/1/2016
B32022A3103M
Specifications
- Part # B32022A3103M
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
B32022A3103M
0.01UF
300V
20%
RADIAL
PRODUCT RANGE:B32022 SERIES
CAPACITANCE:0.01 F
CAPACITANCE TOLERANCE:20%