- Part # MINT2270A1976E01
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
MINT2270A1976E01
AC/DC POWER SUPPLY DUAL-OUT 5V/24V 0.2A/11.25A 270W MEDICAL 15-PIN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 12/2/2025
MINT2270A1976E01
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # MINT2270A1976E01
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
MINT2270A1976E01