- Part # MINT1400A0610L02
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
MINT1400A0610L02
AC/DC POWER SUPPLY
400W
85 TO 270VAC INPUT
12VDC 33A OUTPUT
CHASSIS MOUNT.
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 12/2/2025
MINT1400A0610L02
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # MINT1400A0610L02
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
MINT1400A0610L02
AC/DC POWER SUPPLY
400W
85 TO 270VAC INPUT
12VDC 33A OUTPUT