- Part # GPM140-24G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
GPM14024G
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 24V 5.8A 140W MEDICAL 36-PIN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 4/27/2023
GPM140-24G
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # GPM140-24G
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
GPM14024G
AC/DC POWER SUPPLY