- Part # GPFM250-28
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
GPFM25028
AC/DC POWER SUPPLY
SINGLE-OUT 28V 6.5A 250W MEDICAL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 4/27/2023
GPFM250-28
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # GPFM250-28
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
GPFM25028
AC/DC POWER SUPPLY