- Part # A20B-A4E10R
Description:
A20BA4E10R
22MM MAINTAINED PUSHBUTTON SWITCH
MUSHROOM HEAD
110V 10A 1NO
RED
Last Value Update: 10/25/2017
A20B-A4E10R
Specifications
- Part # A20B-A4E10R
Description:
A20BA4E10R
MUSHROOM HEAD
110V 10A 1NO