- Part # A20B-A4E10G
Description:
A20BA4E10G
22MM MAINTAINED PUSHBUTTON SWITCH
MUSHROOM HEAD
110V 10A 1NO
GREEN
Last Value Update: 10/25/2017
A20B-A4E10G
Specifications
- Part # A20B-A4E10G
Description:
A20BA4E10G
MUSHROOM HEAD
110V 10A 1NO