- Part # PLF-8-3-NO-48-NO-18-NO-12
Description:
PLF83NO48NO18NO12
LEVELPRO PLF SERIES LEVEL FLOAT SWITCH | MATERIAL: 316 STAINLESS STEEL | CONNECTION: 2" NPT | 3 FLOATS | 1: NO
48" | 2: NO
18" | 3: NO
12" | LENGTH 48"
Last Value Update: 10/17/2025
PLF-8-3-NO-48-NO-18-NO-12
Specifications
Description:
PLF83NO48NO18NO12
48" | 2: NO
18" | 3: NO
12" | LENGTH 48"