- Part # SCD30D15DN
- Category Controls & Indicators
- Category Conversion Module
- Weight 1.35 lbs
Product Information
Description:
SCD30D15DN
ISOLATED DC/DC CONVERTER
30W +/-15V
DC-DC DUAL
2 O/P SWPS
800 MA
15 V
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 2/12/2026
SCD30D15DN
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # SCD30D15DN
- Category Conversion Module
- Weight 1.35 lbs
Product Information
Description:
SCD30D15DN
ISOLATED DC/DC CONVERTER
30W +/-15V
DC-DC DUAL
2 O/P SWPS
800 MA
15 V