- Part # SPA975DR
- Category Motors/GearBox/Clutch
- Category Belts Industrial Transmission
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
SPA975DR
COMPRESSION RUBBER: SBR/NR RUBBER BLEND
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 975MM
Last Value Update: 11/26/2024
SPA975DR
Specifications
- Part # SPA975DR
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
SPA975DR
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 975MM