- Part # SPA932DR
- Category Motors/GearBox/Clutch
- Category Belts Industrial Transmission
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
SPA932DR
COMPRESSION RUBBER: SBR/NR RUBBER BLEND
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 932MM
Last Value Update: 11/26/2024
SPA932DR
Specifications
- Part # SPA932DR
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
SPA932DR
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 932MM