- Part # SPA3032DR
Description:
SPA3032DR
COMPRESSION RUBBER: SBR/NR RUBBER BLEND
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 3032MM
Last Value Update: 11/26/2024
SPA3032DR
Specifications
- Part # SPA3032DR
Description:
SPA3032DR
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 3032MM