- Part # SPA2900DR
Description:
SPA2900DR
COMPRESSION RUBBER: SBR/NR RUBBER BLEND
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 2900MM
Last Value Update: 11/26/2024
SPA2900DR
Specifications
- Part # SPA2900DR
Description:
SPA2900DR
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 2900MM