- Part # SPA1450DR
Description:
SPA1450DR
COMPRESSION RUBBER: SBR/NR RUBBER BLEND
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 1450MM
Last Value Update: 11/26/2024
SPA1450DR
Specifications
- Part # SPA1450DR
Description:
SPA1450DR
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 1450MM