- Part # DRT-480-24
- Category Power Supplies
- Category AC Power Supply
- Weight 3.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
DRT48024
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
AC/DC INDUSTRIAL DIN RAIL
OUTPUT 24VDC AT 20A
METAL CASE
3-PHASE INPUT
480W
POSSIBLE REPLACEMENT TDR-480-24
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 24/12/2021
DRT-480-24
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # DRT-480-24
- Category Power Supplies
- Category AC Power Supply
- Weight 3.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
DRT48024
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
AC/DC INDUSTRIAL DIN RAIL
OUTPUT 24VDC AT 20A
METAL CASE
3-PHASE INPUT
480W