- Part # ALM85US19C2-8
- Category Power Supplies
- Category Power Supply Accessory
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ALM85US19C28
ADAPTOR
MEDICAL
AC-DC
19V
4.47A
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:85W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:19V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:4.47A
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2:-
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 2:-
OUTPUT CONNECTOR:4 WAY DIN ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 05/12/2024
ALM85US19C2-8
Spécifications
- Part # ALM85US19C2-8
- Category Power Supplies
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ALM85US19C28
ADAPTOR
MEDICAL
AC-DC
19V
4.47A
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:85W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:19V