- Part # ALM65US48
- Category Power Supplies
- Category Power Supply Accessory
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ALM65US48
ADAPTOR
AC-DC
48V
1.35A
POWER SUPPLY APPROVALS:ITE & MEDICAL
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:65W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:48V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1:1.35A
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2:-
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 2:-ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 05/12/2024
ALM65US48
Spécifications
- Part # ALM65US48
- Category Power Supplies
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ALM65US48
ADAPTOR
AC-DC
48V
1.35A
NO. OF OUTPUTS:1 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX:65W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1:48V