- Part # PCD200-24-SB-4R-100
- Category Controls & Indicators
- Category Panel Meter
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
PCD20024SB4R100
PANEL METER
PROCESS
6-DIGIT
24VDC
NO. OF DIGITS / ALPHA:6
METER FUNCTION:PROCESS
METER RANGE:0MA TO 20MA / 4MA TO 20MA / 0V TO 5V / 1V TO 5V / ± 10V
DIGIT HEIGHT:0.6
PANEL CUTOUT HEIGHT:1.772
PANEL CUTOUT WIDTH:3.622 ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 05/12/2024
PCD200-24-SB-4R-100
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # PCD200-24-SB-4R-100
- Category Panel Meter
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
PCD20024SB4R100
PANEL METER
PROCESS
6-DIGIT
24VDC
NO. OF DIGITS / ALPHA:6
METER FUNCTION:PROCESS