- Part # T55T226M010C0070
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
T55T226M010C0070
(PRICE/TC) TANTALUM CAPACITOR
22UF
10V
CASE T
CAPACITANCE:22ΜF
CAPACITANCE TOLERANCE:± 20%
VOLTAGE(DC):10V
MANUFACTURER SIZE CODE:T
ESR:0.07OHM
CAPACITOR CASE / PACKAGE:1411 [3528 METRIC]
PRODUCT LENGTH:3.5MM
PRODUCT WIDTH:2.8MM ROHS COMPLIANT:
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 05/12/2024
T55T226M010C0070
Spécifications
- Part # T55T226M010C0070
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
T55T226M010C0070
(PRICE/TC) TANTALUM CAPACITOR
22UF
10V
CASE T
CAPACITANCE:22ΜF
CAPACITANCE TOLERANCE:± 20%
VOLTAGE(DC):10V
MANUFACTURER SIZE CODE:T
ESR:0.07OHM
PRODUCT LENGTH:3.5MM